Skip links

Nowy Pershing 6X. Odważny z natury.

Kompaktowa i prowokacyjna,
nowa pozycja jachtu motorowego w gamie Generation X nie ma sobie równych

Pewny siebie i wyzywający, z mnóstwem nowych funkcji i niesamowitą mocą rozwija prędkość 48 węzłów: Pershing 6X wyraża najodważniejszą i najbardziej śmiałą stronę charakteru marki, stronę, która zawsze przemawia do ludzi kochających emocje na wodzie. Kompaktowy, ale w żaden sposób niekompletny, zawiera wszystko, co najlepsze z najnowocześniejszej technologii marki w kompaktowej sylwetce. Nie daje się zastraszyć i jest gotów “walczyć” na równych zasadach.
Jacht motorowy Pershing 6X o długości 18,94 m (około 62 stóp) i szerokości 4,80 m jest wynikiem współpracy między Komitetem Strategii Produktu Grupy Ferretti, kierowanym przez pana Piero Ferrari, firmą projektową kierowaną przez Fulvio De Simoni.

Wygląd zewnętrzny i główne cechy Pershinga 6X.

Pershing 6X ma elegancki i opływowy wygląd, który przyciąga wzrok, a stylistyka zewnętrzna przypomina ten sam rodzinny nastrój, co inne modele generacji X. Nowy jacht motorowy zwraca na siebie uwagę swoim wysoce aerodynamicznym profilem i dużymi przeszklonymi powierzchniami w kadłubie, które zalewają dolny pokład naturalnym światłem.
Główne nowości obejmują cechy stylu, które wyraźnie odzwierciedlają podejście Pershing do projektowania w ostatnich latach, jeszcze bardziej poprawiając funkcjonalność i wygodę projektowania bez wpływu na wyjątkową wydajność. Obejmują one nową stylizację dużego tylnego sunpada, stołu z włókna węglowego i drewna tekowego w części jadalnej i w kokpicie oraz szezlong z odchylanym oparciem umieszczonym w części dziobowej jachtu.

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Nie, dziękuje
Zezwalaj na powiadomienia