Skip links

Itama 45RS: odświeżona stylistyka bestsellerowego modelu, który wciąż zachwyca

Sportowy charakter, minimalistyczne linie i morski styl: Itama 45RS to współczesne odświeżenie tej niezrównanej ikony stylu, nasyconej wartościami które odzwierciedlają charakterystyczny styl marki. Ponadczasowy urok, sportowy duch, innowacyjna technologia: Itama 45RS podnosi poziom ekscytacji na kolejny poziom w doskonałym stylu Made in Italy.

Zaprojektowany we współpracy z Komitetem Strategicznego Produktu Grupy Ferretti, pod przewodnictwem Piero Ferrari, oraz Departamentem Inżynierii Grupy, ten jacht o długości ponad 13 metrów posiada estetyczne i strukturalne cechy, które przyniosły sławę jego poprzednikowi, Itama 45S. Dodatkowo oferuje potężne silniki i wszechstronne przestrzenie, zapewniające niezrównaną użyteczność na pokładzie.

Drzwi szafek wnętrza są wykonane z eleganckiego orzecha włoskiego, który kontrastuje z połączeniem białego lakierowanego drewna i podłogi z teakowej esencji w wersji opcjonalnej lub z dywanem w wersji standardowej. Ten niezwykły i drobiazgowo wykończony dekor, w połączeniu z dużymi oknami, nadaje wnętrzu wyjątkowo lekki i przewiewny charakter. Właściciele mogą zdecydować się na zamówienie jachtu z apartamentem właściciela i kabiną dla gości lub tylko z apartamentem właściciela na dziobie i bardziej przestronną jadalnią.

Pozostając wiernym klasycznemu stylowi Itama, odświeżenie tego modelu skupiło się na komforcie, wprowadzając dodatki, które zwiększają użyteczność i wygodę na pokładzie. Pierwszym z nich jest stół w kokpicie, teraz dostępny w lakierowanym teaku; drugim jest wprowadzenie płaskich włazów z teakowym wykończeniem na pokładzie dziobowym i na koniec, co najważniejsze, nowy układ łazienki, gdzie odświeżenie jest najbardziej znaczące. Obszar łazienki staje się bardziej przestronny i funkcjonalny, dzięki wolno stojącej kabinie prysznicowej z kryształowym szkłem, stalową ramą, głowicą prysznicową z deszczownicą i udogodnieniem w postaci prysznicowej rączki oraz okienkiem, które wpuszcza światło do wnętrza.

Komfort, praktyczność i silnie sportowy charakter Itama 45RS są zapewnione również dzięki nowemu projektowi kokpitu – stanowisku sterowania, który wyposażony jest w dwa 12-calowe ekrany / 16-calowe w wersji opcjonalnej dla łatwego, przyjemnego i nowoczesnego żeglowania.

Itama 45RS jest wyposażony w parę silników Cummins o mocy 550 KM i osiąga maksymalną prędkość 34 węzłów. Kompaktowy system napędowy zapewnia dużo miejsca technicznego na pokładzie i posiada transmisję w linii, jak większość modeli Itama.

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Nie, dziękuje
Zezwalaj na powiadomienia