Skip links

Wally prezentuje całkowicie nowego wallywhy150 na Venice Boat Show 2023

Malownicza sceneria Arsenału jest idealnym miejscem dla prezentacji nowego modelu Wally, który nadal tworzy nowe paradygmaty w branży jachtowej.

Wallywhy150 został stworzony przez doświadczony zespół inżynierów Wally-Ferretti Group, a za wyjątkowy projekt wnętrz odpowiada Studio Vallicelli Design. Stefano de Vivo, Dyrektor Zarządzający Wally, wyjaśnia dalej:

“Naszym celem było przewidzenie zapotrzebowania rynku i stworzenie jachtu zdolnego, raz jeszcze, do przewyższania swoich czasów, zaczynając od tych innowacyjnych cech, które uczyniły wallywhy200 sukcesem. Wallywhy150 o długości 24 metrów i pojemności 150 GT to elastyczny jacht, idealny dla doświadczonych właścicieli, którzy w pełni rozumieją i doceniają umiejętne wykorzystanie przestrzeni, znaczne powierzchnie mieszkalne i niezwykłą osobowość. Przez niemal 30 lat Wally projektuje i buduje nowatorskie jachty, które przyczyniły się do epokowych zmian w projektowaniu jachtów i jesteśmy pewni, że wallywhy150 również zdoła się zyskać uznanie na różnorodnych międzynarodowych rynkach.”

Kolejnym ważnym szczegółem wallywhy150 jest szklany sufit, który dominuje w projekcie jednostki.

Dodatkowe pomieszczenia znajdują się na niższym pokładzie, który może być skonfigurowany jako 1 kabina VIP + 1 podwójna kabina i 1 kabina gościnna typu twin lub jako 2 kabiny VIP, przy czym wszystkie kabiny korzystają z efektu oświetleniowego dzięki ogromnym oknom, które tworzą przestronną i nowoczesną atmosferę na pokładzie.

Wallywhy150, z opcjonalnymi trzema silnikami IPS1350, osiąga maksymalną prędkość 23 węzłów, lub 21 węzłów z standardowym napędem trzech silników IPS1200.

Wallywhy150 ma zadebiutować na międzynarodowym festiwalu jachtowym w Cannes w 2023 roku.

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Dismiss
Allow Notifications