Skip links

720

Maksymalna prędkość 32 kn / Od € 3,230,000
FerrettiYachts_720_External_15
FerrettiYachts_720_External_7
FerrettiYachts_720_External_12
FerrettiYachts_720_External_15

Innowacyjne rozwiązania jachtu 720 - nowy wymiar doświadczania morza

Stworzony przez architekta Filippo Salvettiego we współpracy z Grupą Ferretti, najnowszy członek floty jachtów otwiera zupełnie nowy sposób doświadczania morza. Jacht 720 zachwyca niezwykle pomysłowymi rozwiązaniami, które podnoszą koncepcję rejsów w luksusowym komforcie na wyższy poziom. To życie nad morzem w stylu, w domu na falach, zapewniające wszystkie wygody jachtu o ponadczasowej elegancji i wyjątkowym poczuciu dobrostanu.

FerrettiYachts_720_External_7

Elegancja i harmonia designu jachtu 720.

Minimalistyczny, a jednocześnie szczegółowy design jachtu 720 stanowi nieustanny kontrapunkt dla garderoby typu walk-in i eleganckiej łazienki, w której wykorzystano szkło dymione, tworząc funkcjonalne i trendy rozwiązania. Zwycięski styl tego pożądanego modelu opiera się na połączeniu kontrastujących tekstur. Pasy sufitu, żłobione powierzchnie ścian, zagłówki w kratkę i meble do salonu o niekonwencjonalnym deseń pasków współgrają ze sobą w głębokiej harmonii natury. Projekt oświetlenia, unikalny dla modelu 720, obejmuje poziome diody LED wbudowane w sufity, tworzące delikatny, rozproszony efekt, oraz niezależne, pionowe reflektory z regulowanymi wiązkami, które podkreślają oryginalne elementktóre podkreślają oryginalne elementy jachtu z malowniczym wdziękiem. To wszystko łączy się w doskonałe doświadczenie prawdziwego komfortu podczas rejsu na jachcie 720. Jego design, oparty na minimalizmie i dbałości o detale, zapewnia niezapomnianą atmosferę luksusu i elegancji. Każdy detal, od walk-in garderoby po wyrafinowaną łazienkę, jest doskonale dopasowany do najnowszych trendów, harmonijnie łącząc formę i funkcjonalność. Natomiast innowacyjne rozwiązania oświetleniowe, z poziomymi diodami LED i pionowymi reflektorami, tworzą niepowtarzalny klimat, który podkreśla piękno i wyjątkowość tego jachtu. Dzięki Ferretti Yachts 720 można doświadczyć prawdziwego komfortu podczas rejsu, który przenosi pasję do odkrywania morza na zupełnie nowy poziom.

FerrettiYachts_720_External_12

Ferretti Yachts 720 - rewolucja na Festiwalu Jachtingu w Cannes.

Jacht Ferretti Yachts 720 zadebiutował na Festiwalu Jachtingu w Cannes w 2019 roku i natychmiast wzbudził ogromne zainteresowanie. Dzięki niesamowitym przestrzeniom, nieoczekiwanej wysokości pomieszczeń i obfitości miejsc do odpoczynku, jacht ten podnosi doznania związane z rejsami na zupełnie nowy poziom. Jest owocem współpracy Komitetu Strategii Produktu i Działu Inżynieryjnego, będąc drugim jachtem o zewnętrznym projekcie Salvettiego dla Grupy Ferretti, a wnętrza zaprojektowane zostały przez ich własnych architektów i projektantów. Wyjątkowo przestronna kabina armatorska nawiązuje do kolorystyki i materiałów zdobiących główny pokład, tworząc niezrównane, prywatne miejsce, które cieszy oko.

Na zewnątrz

Wewnątrz

Layouts

Specyfikacja

Długość całkowita
22.3 m
Długość kadłuba
21 m
Szerokość
5.6 m
Zanurzenie
1.8 m
Zbiornik paliwa
4600 l
Zbiornik na wodę
1000 l
Ilość osób na pokładzie
18
Silnik
MAN V12 1200
Prędkość maksymalna
28 kn
Masa pustej jednostki
46000 kg
Maksymalna masa całkowita
54000 kg
Długość całkowita
22.3 m
Długość kadłuba
21 m
Szerokość
5.6 m
Zanurzenie
1.8 m
Zbiornik paliwa
4600 l
Zbiornik na wodę
1000 l
Ilość osób na pokładzie
18
Silnik
MAN V12 1400
Prędkość maksymalna
32 kn
Masa pustej jednostki
46000 kg
Maksymalna masa całkowita
54000 kg

Wirtualna podróż

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Nie, dziękuje
Zezwalaj na powiadomienia