Skip links

NOWY Ferretti Yachts 780

Klasyka spotyka się nowoczesnością

Jacht motorowy Ferretti Yachts 780 jest przede wszystkim kontynuacją wieloletniej tradycji stoczni, która stawia na komfort,
funkcjonalność i poczucie domowej atmosfery niezależnie od tego na falach jakiego morza się znajdujemy. Niezależnie również od tego, który z wariantów kolorystycznych wnętrza wybierzemy, wszystkie materiały, kolory i wzory będą w sobie łączyć lekkość, klasykę i nowoczesne linie. Nada to ponadczasowej elegancji wyprzedzającej zdecydowanie aktualne trendy. Jacht motorowy Ferretti Yachts 780 to prawdziwy lider stylu, który pozwala w pełni cieszyć się morzem. Harmonia wnętrza i strefy zewnętrznej tworzy idealną atmosferę dla wszelkiego rodzaju rejsów. Komfort, równowaga i bezpieczeństwo na morzu to cechy charakterystyczne statku nowej koncepcji o przyjemnym aerodynamicznym designie.

Warto wspomnieć, że ta 24-metrowa łódź jest pierwszą jednostką Ferretti Yachts z odseparowanym za zamkniętymi drzwiami pokojem sterowym. Załoga wprost z pokoju ze sterówką może przedostać się na zewnątrz, ale też do zamkniętej kuchni oddzielonej drzwiami pozostałej części pokładu. Dzięki temu właściciel i goście podczas rejsu mają zapewniony maksymalny komfort i prywatność na poziomie jakiego należałoby oczekiwać od łodzi tej klasy. Duże panoramiczne okna zapewnią odpowiedni dostęp dziennego światła. Zarówno pokład główny jak i sypialnie są rewelacyjnie doświetlone. Nie tylko okna, ale również gra luster dolnego pokładu zapewniają poczucie przestronności. Ponadczasowe wrażenia estetyczne zostały osiągnięte dzięki łączeniu gładkich powierzchni naturalnych tworzyw z pionowymi liniami i miękkimi materiałami.

Ferretti Yachts dzięki wieloletnim doświadczeniom w budowie jachtów wciąż poszukuje inspiracji i rozwiązań, aby tworzyć łodzie, które spełnią wszelkie pragnienia dotyczące komfortu, stylu, zdolności do żeglugi i bezpieczeństwa.

Zamówienia na sezon 2022

Bieżący rok jest zdecydowanie rokiem ponadprzeciętnego popytu na jachty motorowe zarówno w zakresie nabywczym, jak i czarterowym. Co naturalne, biznes czarterowym stał się dodatkowym motorem napędowym popytu wśród właścicieli inwestujących w łódź jako przedmiot czarteru. Niemniej, obecnie istnieje wciąż możliwość zamówienia Ferretti Yachts 780 i odbioru łodzi w sezonie 2022.

Serdecznie zapraszamy !

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Nie, dziękuje
Zezwalaj na powiadomienia