Skip links

Ferretti Yachts 1000 zwodowane: Największy jacht motorowy zbudowany przez stocznię.

 

Komfort  i dobre samopoczucie na pokładzie; Ponadczasowe  wzornictwo i rzemiosło „Made in Italy”. Pierwszy jacht motorowy  Ferretti Yachts 1000, pierwszy w 100% szerokokadłubowy jacht stoczni, został zwodowany w Cattolica we Włoszech  dla francuskiego właściciela.

Ta premiera  stanowi zwieńczenie procesu projektowego napędzanego dążeniem do doskonałości: niezwykłe inwestycje w badania i rozwój, tysiące godzin projektowania jachtów motorowych, długoterminowe testowanie i projketowanie form w fabryce Plug & Mold w Forlì oraz równie długie i delikatne fazy budowy w stoczni Cattolica. Rezultatem jest niezwykły nowy  flagowy jacht motorowy  złożony z talentu i technologii, zdolności do innowacji i kunsztu rzemiosła szkutniczego.

Majestatyczny, wszechstronny i dostosowany do wszystkich rynków, Ferretti Yachts 1000 przekształca przestrzeń i zmienia całe podejście do życia na pokładzie dzięki niespotykanym rozwiązaniom projektowym i nastrojowi wnętrza w stylu klasycznym, z miękkimi, zrównoważonymi kolorami i subtelnymi kontrastami. U podstaw projektu leży idea niezrównanego komfortu i dobrego samopoczucia zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, gdzie dominuje kwintesencja smaku „Made in Italy”. Cudownie stonowany design, z czystymi liniami i wyrafinowanymi materiałami, przekazuje poczucie wyrafinowanego luksusu i jest idealną interpretacją wartości wyrażonych przez hasło „Just Like Home”: komfort, włoski styl, ponadczasowy design.

Choć dopiero zaprezentowany, Ferretti Yachts 1000 wydaje się być wielkim sukcesem, ponieważ już  pierwsze trzy jednostki zostały sprzedane.

„Nowy okręt flagowy to ekscytujące wspólne dzieło , przesiąknięte pomysłem, ​​wizją i pasją tak wielu utalentowanych ludzi, którzy reprezentują Ferretti Yachts. Wszystkim im chciałbym serdecznie podziękować za to, jak udało im się ukończyć tak niezwykły projekt, jakim jest Ferretti Yachts 1000 w tak trudnym roku ”- skomentował Alberto Galassi, dyrektor generalny Grupy Ferretti. „Ten fantastyczny jacht to naprawdę piękna prywatna wyspa, na której można sobie wyobrazić swoją przyszłość, w kontakcie z morzem i najlepszym doświadczeniem morskim„ Made in Italy ”.

Ferretti Yachts 1000 jest wynikiem współpracy pomiędzy Komitetem ds. Strategii Produktu kierowanym przez pana Piero Ferrari, działem inżynieryjnym Grupy Ferretti, architektem Filippo Salvetti  odpowiedzialnym za elementy zewnętrzne i Ideaeitalia pracującej  przy nowej koncepcji wnętrza.

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Nie, dziękuje
Zezwalaj na powiadomienia