Skip links

Elton John na scenie w Teatro La Fenice w Wenecji specjalnie dla naszych gości.

Jeden z najwybitniejszych artystów i autorów piosenek wszech czasów, jeden z najbardziej prestiżowych teatrów na świecie, miasto tak wyjątkowe jak Wenecja: Grupa Ferretti, jak zawsze, zorganizowała jedyny w swoim rodzaju event dla swoich Gości.

19 grudnia 2023, na tle wspaniałego Teatro La Fenice w Wenecji, Elton John dał ekskluzywny koncert dla gości Grupy Ferretti, którzy byli oczarowani jego niezapomnianym występem.

Elton John, którego niesamowita międzynarodowa kariera koncertowa niedawno dobiegła końca w ramach jego glorii Farwell Tour, zachwycił publiczność składającą się z ponad 900 gości Grupy Ferretti swoimi największymi przebojami, tworząc niewiarygodnie emocjonalne przeżycie.

“To trochę zabawne to uczucie wewnątrz: w Wenecji, w Teatro La Fenice, mogą wydarzyć się tylko wspaniałe rzeczy. Chcieliśmy zaoferować naszym przyjaciołom wydarzenie tej samej klasy co nasze jachty i niesamowity rok 2023 Grupy Ferretti”, powiedział Alberto Galassi, CEO Grupy Ferretti. “Bardzo dziękuję Eltonowi Johnowi, który wczoraj dał niezapomniane przedstawienie, sprawiając, że każdorazowo, gdy zaczynał grać pierwsze akordy swoich wspaniałych piosenek, przeżywaliśmy dreszcz emocji. Niesamowity wieczór, który pozostanie w naszych sercach przez wiele lat”.

Koncert miał na celu wsparcie organizacji non-profit Save Venice, mającej misję ochrony dziedzictwa artystycznego Wenecji oraz Fundacji Teatro La Fenice, której Grupa Ferretti jest partnerem od 2021 roku.

W trakcie wieczoru Grupa Ferretti zrealizowała swoje zobowiązanie do wsparcia 7: Funduszu UNICEF Davida Beckhama, ogłaszając sprzedaż wspaniałego jachtu Riva Anniversario, licytowanego z okazji 180. rocznicy istnienia Riva, z całością dochodów przekazaną na pomoc dzieciom w Salwadorze.

Po koncercie, aby uczcić to nadzwyczajne wydarzenie, goście Grupy Ferretti udali się do Sale Apollinee Teatro La Fenice na degustację haute cuisine przygotowaną przez Massimo Bottura, szefa kuchni trzygwiazdkowej restauracji Michelin Osteria Francescana.

Wally WHY 100

Szczęśliwi uczestnicy wydarzenia mieli ekskluzywną okazję po raz pierwszy zobaczyć nowy model wallywhy100 na wodzie. Wenecja ma niepowtarzalny urok, a to samo dotyczy Wally, który wyróżnia się jako wyjątkowe połączenie designu, funkcjonalności i osiągów morskich, konsekwentnie wyznaczające trendy. Dlatego Wally wybrało Wenecję jako miejsce prezentacji swojego najnowszego modelu.


Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Dismiss
Allow Notifications