Skip links

Pershing Yacht Terrace w 7 Pines Resort Ibiza: miejsce, które warto zobaczyć

Pershing Yacht Terrace, koktajl bar w elegancko sportowym stylu Pershing z przepięknym widokiem na morze, otwiera się na wyspie imprezowej. To ekskluzywne miejsce oferuje widok na Ibizę z lotu ptaka i ekscytujące letnie doświadczenie.

Wyobraź sobie długie, słoneczne dni spędzone na jachcie Pershing, rozkoszując się komfortem przestronnych pokładów, doświadczając niesamowitych przypływów adrenaliny i coraz bardziej ekscytujących kontaktów z wodą. A co robić na lądzie? Pershing zostawia swoje piętno także na suchym lądzie, dzięki Pershing Yacht Terrace. Ten wspaniały koktajl bar, gotowy na przyjęcie gości w przestrzeni charakteryzującej się luksusem i designem Pershing, znajduje się w sercu 7Pines Resort na Ibizie. Ten 5-gwiazdkowy luksusowy ośrodek oferuje 185 apartamentów, 2 nowoczesne, sygnowane wille, spa o powierzchni 1500 m² i 13 prywatnych basenów, zapewniając naprawdę niezapomniane wrażenia. Znajduje się w Sant Josep de sa Talaia (Ibiza) na klifie z zapierającym dech w piersiach widokiem na magiczną, skalistą wyspę Es Vedrà… idealne miejsce, aby zatrzymać oddech!

Pershing Yacht Terrace – otwarty w czerwcu 2018 roku – jest pierwszym lounge stworzonym przez architektów i projektantów Pershing, odzwierciedlającym unikalny styl i wartości tej marki. Przód baru z włókna węglowego prezentuje elegancką i opływową sylwetkę ikonicznego bocznego skrzydła z wbudowanym przeszkleniem, co przywodzi na myśl sportowy i elegancki styl jachtów z serii Pershing X.

W przestrzeni tej można znaleźć wiele charakterystycznych dla Pershing elementów: od baru w szarym kolorze Pershing po strefę lounge, która stanowi scenę dla wieczornych setów DJ-skich. Goście tarasu będą się czuć, jakby relaksowali się na pokładzie jednego z jachtów marki, co zapewnia pełne zanurzenie w jej stylu.

Pershing Yacht Terrace jest efektem współpracy między Pershing i 7Pines, specjalnie zaprojektowany, aby oferować orzeźwiający odpoczynek w ciągu dnia oraz podziwianie wspaniałych zachodów słońca wieczorem. 7Pines wzbogaca to doświadczenie, oferując specjalne ceny na wynajem jachtów Pershing (Pershing 5X i Pershing 9X) oraz usługi ekspertów mixologii, którzy stworzyli menu zadowalające różne gusta: klasyczne koktajle dla miłośników tradycyjnych smaków i nowe kreacje dla poszukiwaczy nowości.

To wyrafinowane połączenie idealnie odzwierciedla ducha marki, zapewniając niezapomniane doznania wszystkim odwiedzającym.

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Nie, dziękuje
Zezwalaj na powiadomienia