Pershing 140 to jacht motorowy wyposażony w ekskluzywny system I-Bridge®.

43 metrowy Pershing 140 został wyposażony w ekskluzywny system wielokrotnego sterowania I-Bridge®, co gwarantuje szybkie i efektywne zarządzanie systemami nawigacyjnymi.TEAM Italia, wiodąca międzynarodowa firma w dziedzinie elektroniki nawigacyjnej dla jachtów Mega i Maxi, zainstalowała zintegrowany I-Bridge® na 43-metrowym jachcie Pershing 140, który jest nowym okrętem flagowym włoskiej stoczni Pershing. I-Bridge® integruje różne czujniki nawigacyjne i system monitorowania Onyx Marine, wyprodukowane przez Onyx Marine (część grupy TEAM Italia).

System zawiera dwa ekrany dotykowe z wyświetlaczem LCD i ultra-rozciągliwy ekran LCD 4K, które umożliwiają kapitanowi wyświetlanie wszystkich danych i informacji potrzebnych do nawigacji. System sterowania statkiem jest zarządzany przez dwa inne ekrany wyświetlacza, wraz z ekskluzywnym, wielozadaniowym systemem Jog & O-Led. System wielokrotnego sterowania zapewnia szybkie i skuteczne zarządzanie pokładowymi systemami nawigacji i identyfikacji.

TEAM Italia zawsze był zdania, że pomoc posprzedażowa jest niezwykle ważna: zintegrowany I-Bridge® Pershing 140 jest wyposażony w Zdalny System Diagnostyczny zaprojektowany i zbudowany przez dział badawczo-rozwojowy TEAM Italia. Korzystając z tego systemu, po uzyskaniu dostępu poprzez określone procedury uwierzytelniania i autoryzacji jachtu, technicy z działu serwisowego mogą zdalnie wykonywać zwykłe czynności konserwacyjne. Czas potrzebny do zdiagnozowania (i rozwiązania) problemu występującego na jachcie jest zatem znacznie skrócony, co zwiększa bezpieczeństwo nawigacji.

Wyachts
Wyachts