Skip links

Pershing 140 to jacht motorowy wyposażony w ekskluzywny system I-Bridge®.

43 metrowy Pershing 140 został wyposażony w ekskluzywny system wielokrotnego sterowania I-Bridge®, co gwarantuje szybkie i efektywne zarządzanie systemami nawigacyjnymi.TEAM Italia, wiodąca międzynarodowa firma w dziedzinie elektroniki nawigacyjnej dla jachtów Mega i Maxi, zainstalowała zintegrowany I-Bridge® na 43-metrowym jachcie Pershing 140, który jest nowym okrętem flagowym włoskiej stoczni Pershing. I-Bridge® integruje różne czujniki nawigacyjne i system monitorowania Onyx Marine, wyprodukowane przez Onyx Marine (część grupy TEAM Italia).

System zawiera dwa ekrany dotykowe z wyświetlaczem LCD i ultra-rozciągliwy ekran LCD 4K, które umożliwiają kapitanowi wyświetlanie wszystkich danych i informacji potrzebnych do nawigacji. System sterowania statkiem jest zarządzany przez dwa inne ekrany wyświetlacza, wraz z ekskluzywnym, wielozadaniowym systemem Jog & O-Led. System wielokrotnego sterowania zapewnia szybkie i skuteczne zarządzanie pokładowymi systemami nawigacji i identyfikacji.

TEAM Italia zawsze był zdania, że pomoc posprzedażowa jest niezwykle ważna: zintegrowany I-Bridge® Pershing 140 jest wyposażony w Zdalny System Diagnostyczny zaprojektowany i zbudowany przez dział badawczo-rozwojowy TEAM Italia. Korzystając z tego systemu, po uzyskaniu dostępu poprzez określone procedury uwierzytelniania i autoryzacji jachtu, technicy z działu serwisowego mogą zdalnie wykonywać zwykłe czynności konserwacyjne. Czas potrzebny do zdiagnozowania (i rozwiązania) problemu występującego na jachcie jest zatem znacznie skrócony, co zwiększa bezpieczeństwo nawigacji.

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Nie, dziękuje
Zezwalaj na powiadomienia