Skip links

NOWOŚĆ Pershing GTX116

Nowa generacja jachtów Pershing

Jacht motorowy Pershing GTX116 to rewolucyjny projekt nie tylko dla stoczni z Mondolfo. To wyznaczenie trendów w projektowaniu jachtów motorowych w całym segmencie. Pershing GTX116 jest ponad 35-metrowym jachtem z rodziny, w której nie uznaje się kompromisów. Łódź, na której zazwyczaj jakość spotykała się z mocą i niewyobrażalnymi dla rekreacyjnych jachtów osiągami, a nad wszystkim czuwają zawsze systemy wspomagające kapitana. Tym razem jest podobnie, jednak Pershing stał się bardziej wszechstronny i wyjątkowo otwarty w dosłownym tego słowa znaczeniu. Takie połączenie nie może pozostać bez echa w świecie yachtingu.

165 metrów kwadratowych płynnie połączonych obszarów zewnętrznych sprawia, że GTX radykalnie zmienia charakter i stosunek człowiek-łódź-woda. Jest to więc projekt, który pozwala zupełnie na nowo poznawać świat przemierzany na jachcie motorowym i widzieć go z kompletnie nowej perspektywy. Tym razem prywatna pływająca wyspa staje się miejscem do komfortowego życia na morzu, bez izolacji ze światem zewnętrznym.

Dreszczyk prędkości i przyjemność z ogromnej mocy pod kontrolą. Elegancka dynamika GTX116 to efekt doskonałej współpracy trzech silników MAN o mocy 1800 KM (opcjonalnie 2000 KM). Moc silników przeniesiona jest na napęd “Water Jet” – w rzeczywistości dysz wodnych skandynawskiego producenta Kamewa, który ma blisko 200-letnie doświadczenie w świecie marinistyki. Efektywność układu napędowego dla bezpieczeństwa gości, kontrolowana jest przez nowoczesną technologię opracowaną przez zespół Pershing.

Pershing GTX116

Dostępność

Pierwszy egzemplarz Pershinga GTX116 został już zamówiony. Nowy, wolny egzemplarz numer 2 ma dostawę przewidzianą na sezon 2023.
Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat dostępności i Modelu Pershing GTX116 oraz pozostałych jachtów z naszej oferty, prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego czatu lub bezpośrednio przez zakładkę kontakt.

Serdecznie zapraszamy !

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Nie, dziękuje
Zezwalaj na powiadomienia