Skip links

Nowość Ferretti Yachts 860

Ferretti Yachts 860 to trzeci jacht opracowany przez architekta Filippo Salvetti odpowiedzialnego za linię zewnętrzną oraz Ideaitalia – za wnętrze. Jacht jest wynikiem współpracy Komitetu ds. Strategii Produktu kierowanego przez pana Piero Ferrari i Działu Inżynierii Grupy Ferretti.

Na zewnątrz jachtu zastosowano szereg innowacji, które podnoszą standardy rynkowe w tym segmencie. Należą do nich: okna sięgające od podłogi do sufitu i szklane płytki dekoracyjne, które podkreślają elegancką, mocną sylwetkę i charakteryzują jej kontury; okna w kadłubie i nadbudowie, które mają ten sam rodzinny charakter, co najnowsze modele marki.

Projekt wnętrza jest jeszcze bardziej radykalny i efektowny, zdominowany przez harmonijne, płynne linie z kilkoma charakterystycznymi akcentami. Wyróżniają się spiralne schody na głównym pokładzie, które prowadzą na dolny pokład, wolnostojące meble i czyste geometryczne linie inspirowane Art Deco, tworzące idealne połączenie wyrafinowanego, ale dyskretnego projektu. Wszechstronność wnętrz przekłada się na projekt, który pozostawia właścicielowi duży wybór w zakresie projektowania własnych pomysłów na pokładzie. Poczucie płynności między wnętrzem, a zewnętrzem jest wzmacniane przez otwieranie okien po obu stronach kadłuba. Mieszanka stylów i trendów jest teraz charakterystyczną cechą nowych jachtów Ferretti Yachts, czerpiąc inspirację z koncepcji „Just Like Home”: komfortu, włoskiego stylu, ponadczasowego wzornictwa i kunsztu. Na uwagę zasługuje również ewolucja cech stylistycznych, zdominowanych przez bogate detale architektoniczne, które charakteryzują wiele elementów konstrukcyjnych i wystroju wnętrz na pokładzie. Klasyczne szafki przeplatają się ze świeżą, współczesną estetyką.

Ferretti Yachts 860 będzie dostępny w klasycznym i współczesnym wystroju: pierwszy z ciemniejszymi, cieplejszymi kolorami i uderzającymi kontrastami, drugi z jaśniejszymi, chłodniejszymi kolorami, charakteryzującymi się stopniowym cieniowaniem aż po całkowitą biel.

Ferretti Yachts 860 będzie wyposażony w dwa silniki MAN V12 o mocy 2000 KM każdy, co zapewni mu prędkość przelotową 27 węzłów i maksymalną prędkość 32 węzłów (dane wstępne). Dostępna jest również wersja z dwoma silnikami MAN V12 o mocy 1800 KM, zapewniających prędkość przelotową 24 węzłów i prędkość maksymalną 28 węzłów (dane wstępne). Stabilizator Seakeeper lub hydrauliczne systemy płetw Zero Speed mogą być instalowane na żądanie zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

W celu zapoznania się z większą ilością informacji lub ofertą zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę Kontakt.

Zespół W/Yachts

Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Nie, dziękuje
Zezwalaj na powiadomienia