Skip links
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Targi jachtów motorowych BOOT DUSSELDORF 2024

styczeń 20 @ 10:00 - styczeń 28 @ 18:30

W olśniewającym pokazie morskiego przepychu, Ferretti Group szykuje się do zdobycia uwagi na Targach Jachtów BOOT Düsseldorf 2024, prezentując flotę nadzwyczajnych jachtów, które redefiniują luksus na otwartym morzu.

Boot Düsseldorf 2024

Czy zaplanowaliście już Państwo czas na najważniejsze wydarzenie jachtowe w pierwszej połowie 2024 roku ? Jesteśmy do dyspozycji, aby pomóc w znalezieniu optymalnych połączeń lotniczych i hoteli na czas targów w Düsseldorfie.

Zaplanuj czas już dziś

W/Yachts zaprasza na ekspozycję Ferretti Group w Düsseldorfie

🌐 Data: 20 – 28 stycznia 2024

📍 Miejsce: Messe Düsseldorf, Niemcy

Stocznie Ferretti Group ponownie zaprezentują najnowocześniejsze projekty na rynku luksusowych jachtów motorowych

ZAPRASZAMY

Ferretti Group, synonim doskonałości morskiej, zamierza skupić uwagę na Targach Łodzi Düsseldorf poprzez wielkie odsłonięcie swoich najnowszych modeli. Każdy jacht, arcydzieło designu i rzemiosła, będzie odzwierciedlał istotę włoskiego luksusu, za którego słynie Ferretti Group.

Goście odwiedzający halę nr 6 na standzie Ferretti Group mogą się spodziewać uczty dla oczu, gdy linia Super jachtów zajmie centralne miejsce. Od eleganckich, Ferretti Yachts po ikoniczną gamę Riva, każdy jacht motorowy jest świadectwem zaangażowania Ferretti Group w przesuwanie granic innowacji morskiej.

Prezentacja Ferretti Group nie będzie tylko widowiskiem wizualnym, ale także podróżą w przyszłość żeglarstwa. Uczestnicy będą świadkami wizjonerskich projektów, nowoczesnej technologii i zrównoważonych rozwiązań, wszystko harmonijnie zintegrowane, aby podnieść doświadczenie żeglarskie na nieosiągalne wcześniej wyżyny.

Alberto Galassi, Dyrektor Generalny Ferretti Group, wyraził swoje podekscytowanie, mówiąc: “Targi Łodzi Düsseldorf zajmują dla nas szczególne miejsce. To platforma, na której możemy podzielić się naszą pasją do żeglowania i ujawnić kolejny rozdział w podróży Ferretti Group. Prezentacja w 2024 roku to zbieg designu, technologii i niezwykłego włoskiego rzemiosła.”

📍 Odwiedź Ferretti Group na Targach Łodzi Düsseldorf 2024: Zaplanuj datę, aby być świadkiem odsłonięcia nadzwyczajnej floty Ferretti Group na Targach Łodzi Düsseldorf 2024. Pawilon Ferretti Group czeka, obiecując niezapomnianą podróż w przyszłość żeglowania. #FerrettiGroup #DusseldorfBoatShow #LuksusoweJachty2024 #InnowacjeNaMorzu 🚤🌟

Details

Start:
styczeń 20 @ 10:00
End:
styczeń 28 @ 18:30
Event Category:
Event Tags:
, ,
Website:
https://www.boot.com

Organizer

Ferretti Group
View Organizer Website

Venue

dussledorf messe
Stockumer Kirchstr. 61
Dusseldorf,40474Germany
+ Google Map
View Venue Website
Zapisz się do newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasz biuletyn.
Wyachts.pl Chcielibyśmy wysyłać Ci powiadomienia o najnowszych aktualizacjach.
Dismiss
Allow Notifications