Event

Pershing Yacht Terrace in Ibiza

2019-11-19
Pod koniec czerwca 2019 odbył się event, inaugurujący otwarcie cocktail baru Pershing Yacht Terrace w środku luksusowego, pięciogwiazdkowego 7Pines Resort na Ibizie, zlokalizowanego na szczycie klifu ze spektakularnymi widokami na czarującą skalistą wyspę Es Vedrà.

Pershing Yacht Terrace przyciąga wzrok wyrafinowanym i ekskluzywnym designem z delikatnymi powierzchniami i liniami, które przywodzą na myśl charakterystyczne cechy statków Pershing. Najbardziej wyróżnia się, charakterystyczne dla marki Pershing, boczne skrzydło okalające przód kierownicy: wykonane z włókna węglowego ze zintegrowanymi oknami. Ten ekskluzywny detal biegnie wzdłuż kierownicy i jest przesiąknięty dynamicznym, eleganckim, lekkim i płynnym stylem, co czyni go idealnym i pasuje do jachtów występujących w ofercie. Kolorystyka salonu inspirowana jest klasycznymi odcieniami Pershinga: szarość uzupełniają odcienie beżu, brązu i czerni w niespotykanych dotąd, wyrafinowanych zestawieniach.Zaproszeni goście uczestniczyli w przyjęciu zorganizowanym przez hotel we współpracy ze stocznią Pershing. Urozmaicone drinki i smaczne przekąski uświetnił występ kobiecego zespołu wokalnego. Po oficjalnej uroczystości, do późnych godzin nocnych goście bawili się przy akompaniamencie DJ-a.

Kolejny dzień przyniósł niepowtarzalne emocje. Seatriale Pershingami, konkursy i zabawy na pokładach najszybszych jachtów motorowych.