Event

Inauguration of cooperation

The View Club in Warsaw

2019-05-09
FERRETTI GROUP wybrał W/Yachts na wyłącznego przedstawiciela w Polsce.

Ferretti Group rozszerza swoja działalność w Europie i rozpoczyna współpracę z firmą W/Yachts jako wyłącznym dystrybutorem na Polskę ekskluzywnych jachtów Pershing i Ferretti.

Partnerstwo pozwoli Grupie na umocnienie relacji w Europie Wschodniej, gwarantując pełną obsługę w tym regionie, począwszy od procesu zamówień po sprzedaż.

„Ta umowa jest kolejnym, ważnym krokiem w naszym ambitnym procesie umacniania i poszerzania naszej działalności. Zdecydowaliśmy się polegać na doświadczonym dystrybutorze jachtów, który dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych usług jest w stanie zarządzać tak, aby kontynuować nasz plan rozwoju i dalej wzmacniać nasz kanał dystrybucji, pozostając wierny standardom jakości, które identyfikują Grupę Ferretti na świecie” skomentował Stefano de Vivo, CCO of Ferretti Group.

„Dla nas to wyjątkowy start w przyszłość. Po 12 latach sukcesów na rynku jachtów motorowych w Polsce, jesteśmy gotowi na nowy rozdział, dzięki umowie dealerskiej z Grupą Ferretti. Z takimi ekskluzywnymi markami jak Ferretti Yachts i Pershing możemy oferować naszym dotychczasowym oraz przyszłym klientom prawdziwe spełnienie marzeń o podróżach morskich” – powiedział Tomasz Wrzesiński Prezes W/Yachts. „Ten niezwykły cel został osiągnięty dzięki wsparciu naszych pracowników. Jesteśmy rodziną, w której wszyscy dbają o siebie nawzajem. To jest klucz do naszego sukcesu”