Customer Care

W trosce o naszych Klientów

Wszyscy nasi klienci zyskują na ekskluzywnej relacji ze stocznią i naszej międzynarodowej sieci serwisowej. Nasza drużyna ekspertów jest gotowa do pomocy gdziekolwiek i kiedykolwiek będzie trzeba.Dzięki temu pływanie jachtem motorowym będzie bezpieczne a Twój umysł spokojny na wakacjach.<br> Doskonałość to klucz dla Ferretti Yachts. To naturalnie zobowiązuje nas wobec naszych klientów. Przed, w trakcie a także po dostawie jachtu motorowego.

<h1>Dedykowana pomoc</h1>

Całe nasze spektrum usług posprzedażowych jest dostępne specjalnie dla Ciebie. W tym także całodobowy indywidualny numer telefoniczny do zgłaszania problemów technicznych pomocy, by na bieżąco usuwać jakiekolwiek usterki. Ponadto do dyspozycji mamy sieć magazynów z zapasowymi częściami (Ferretti Group After-sales) a także zaawansowany program szkoleniowy dla kapitanów i profesjonalnej załogi naszych klientów. Szeroki wachlarz usług i umiejętności naszych pracowników wśród całej sieci serwisowej, jest po to aby zaoferować Ci najlepsze doświadczenie z pływania jachtem motorowym. Bo Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie to nasz priorytet.

<h1>Zapasowe części</h1>

Punkty Obsługi Serwisowej naszej grupy mają ponad 8000 części i komponentów w magazynach dostępnych cały czas nawet w szczycie sezonu -latem. Szeroka sieć serwisowa w głównych obszarach Morza Śródziemnego wraz z lokalnymi magazynami części zamiennych gwarantuje natychmiastwą dostępność. Dzieki temu Twoje wakacje jachcie motorowym zawsze będą udane.

Uniwersytet dla pracowników serwisu

Jest to szkoła dla pracowników serwisu gdzie odbywają się zajęcia techniczne, którą Grupa Ferretti organizuje już od kilku lat aby zagwarantować najwyższa jakość świadczonych usług , przez międzynarodową sieć serwisów. Podnoszenie kwalifikacji tych profesjonalistów, to klucz dla grupy Ferrettii. Kursy odświerzające wiedzę na przemian z sesjami w klasie, wizytami i szkoleniami zarówno w stoczniach, jak i na pokładzie jachtów motorowych grupy. Nasz cel to możliwość dania uczestnikom szansy, by zapoznali się z różnymi etapami procesu produkcji jachtów motorowych i serwisowania różnych systemów na pokładzie.<br> <a href=”http://serviceuniversity.ferrettigroup.com”>serviceuniversity.ferrettigroup.com</a> </p> <h1>Szkolenia dla kapitanów</h1> <p> Szkolenie poświęcone Waszym kapitanom jachtów motorowych organizowane przez Ferretti Group dogłębnie studiuje zagadnienia dotyczące złożonego codziennego zarządzania jachtem motorowym. Spotkania obejmuje intensywny program z interesującą kombinacją zajęć teoretycznych i zajęć praktycznych na wodzie. Dzieki takim szkoleniom Twój kapitan doskonale bedzię znał i wiedział jak bezpiecznie prowadzić jacht motorowy od Ferretti Group.